+1
Send to friend

Salesforce Developer Intern (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Tko smo i što radimo

HSM informatika je na tržištu 28 godina te poslujemo u čitavoj regiji i na tržištima EU. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softverskih i hardverskih rješenja, a svojim klijentima pružamo potpunu uslugu, od konzaltinga i edukacije, do prodaje, implementacije i podrške. Kako radimo? Upravo onako kako biste to očekivali od tvrtke s iskustvom, koja stalno traži nove izazove i prati trendove. Mi smo uigran tim usredotočen na zajedničke vrijednosti. Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

Pozicija je namijenjena studentima zadnje godine studija, idealno 3-6 mjeseci do diplome/završetka studija. Većina odgovornosti vezana je uz edukaciju za Salesforce CRM platformu, certificiranje za Salesforce tehnologije i pripremu za daljnji rad i radno mjesto Salesforce Developer.

Po završetku studija, u slučaju ostvarenja dobrih rezultata tijekom specijalizacije, djelatniku bi bilo ponuđeno redovno zaposlenje i daljnji razvoj kroz radno mjesto Salesforce Developer.

Salesforce Developer je zadužen za razvoj na projektima implementacije Salesforce CRM rješenja u Hrvatskoj i inozemstvu koji obuhvaća:

  • Razvoj, unaprjeđenje, debugiranje, podršku, održavanje i testiranje softverskih aplikacija razvijenih na Salesforce Force.com platformi korištenjem tehnologija:
    • Apex, VisualForce, Javascript, Data loader, SOAP i REST Web Servisi
  • Suradnju s internim ili eksternim developerima i koordinaciju isporuke softverskih aplikacija
  • Izradu specifikacija za integracije vanjskih sustava sa Salesforce CRM platformom
  • Suradnju s konzultantima na analizi zahtjeva, potreba i procesa kod klijenata
  • Suradnju na izradi funkcionalne specifikacije Salesforce CRM rješenja za klijenta

Uvjeti:

  • Studenti zadnje godine VŠS/preddiplomskih ili VSS/diplomskih studija uz perspektivu redovnog zaposlenja završetkom studija
  • Poznavanje rada u Frontend Developmentu i poznavanje objektno orijentiranih programskih jezika (JAVA, .NET C# ili slično)
  • Analitičnost, proaktivnost, preciznost te spremnost na kontinuirano usavršavanje u novom tehnologijama
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Polaganje Salesforce “Administrator” certifikata za vrijeme specijalizacije

Prednosti:

  • Poznavanje CSS-a, HTML-a, JavaScript-a, XML-a i UI Frameworka (jQuery, Bootstrap i Angular)
  • Poznavanje JavaScript i AJAX aplikacija
  • Poznavanje JAVA ili .NET platforme
  • Poznavanje CRM softverskih rješenja
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Poznavanje njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Rad preko Studentskog servisa, uz mogućnost redovnog zaposlenja na neodređeno vrijeme po završetku studija
  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna Salesforce certifikacija, interna edukacija, seminari i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Rad s vodećom svjetskom CRM platformom
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo vas da se pridružite HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošaljite do 01/25/2019 putem linka za prijavu.

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 6.747,2 kuna.