+1
Send to friend

Analitičar prodaje / Sales Analyst (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • British American Tobacco & TDR
  • Address: Obala V. Nazora 1, 52 210 Rovinj
  • Web: http://www.bat.com

Opis posla / odgovornosti:

  • Analiziranje i praćenje trendova prodaje
  • Predviđanje prodaje na temelju prodajnih trendova
  • Izrađivanje dnevnih i mjesečnih izvještaja
  • Izrađivanje regionalnih i specifičnih izvještaja
  • Izvještavanje prodajnog tima koristeći podatke iz internih sustava (SAP,BI)

Uvjeti:

  • Stručna sprema - VŠS
  • Poželjno prethodno iskustvo u sličnim poslovima - 1 godina
  • Napredno služenje Microsoft Office paketom – posebice Microsoft Excelom
  • Izvrsne analitičke vještine
  • Pouzdanost i točnost
  • Osoba motivirana za rad u dinamičnom okruženju
  • Proaktivnost
  • Izvrsne komunikacijske vještine

Mogućnosti:

  • Mogućnost razvoja i edukacije
  • Rad u dinamičnom timu
  • Rad u uspješnoj multinacionalnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja
  • Ugovor na neodređeno uz obavezni probni rok

Mjesto rada: Zagreb
Početak rada: ožujak 2019.

British American Tobacco (www.bat.com) jedna je od vodećih svjetskih multinacionalnih kompanija, čiji su brendovi prisutni na više od 200 tržišta, s dugom poviješću te svijetlom i dinamičnom budućnošću. Zahvaljujući našim zaposlenicima, nastavili smo rasti i premašivati očekivanja na izuzetno kompleksnom i zahtjevnom tržištu.

Naš cilj je da postanemo vodeća duhanska kompanija na svakom našem tržištu, osiguravajući izvrsne i pouzdane proizvode, u skladu s našim globalnim brendovima.

Ukoliko posjedujete talent i motivaciju da nam pomognete uspjeti, bit ćemo predani ulagati u Vas i pomoći Vam dostići Vaš puni potencijal.

Ukoliko vidite u ovom natječaju mogućnost za razvijanje svoje karijere prijavite se slanjem svoga životopisa putem linka za prijavu!

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.