+1
Send to friend

Ispitivač elektroenergetskih postrojenja (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Končar-Montažni inženjering d.d.
  • Address: Borongajska cesta 81c, 10000 Zagreb

Job description

Končar-Montažni inženjering d.d., Zagreb, Borongajska cesta 81c, koje posluje u sustavu KONČAR Grupe, vodeće tvrtke u području projektiranja, proizvodnje, montaže, ispitivanja i puštanja u pogon elektroenergetskih, elektrovučnih i postrojenja u procesnoj industriji, s ciljem jačanja našeg tima raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

Ispitivač elektroenergetskih postrojenja (m/ž) - više izvršitelja

Opis posla:
- diplomirani inženjer elektrotehnike / Inženjer elektrotehnike / Elektrotehničar- ispitivač elektroenergetskih postrojenja obavlja poslove ispitvanja i puštanja u rad postrojenja za proizvodnju, prijenos i distribuciju električne energije, elektropostrojenja u industriji kao i postrojenja elektrovuče

Ključne odgovornosti su:
- poslovi ispitivanja postrojenja,
- poznavanje i primjena internih metoda,
- izrada i korekcija tehničke dokumentacije,
- prilagodba tehničkih rješenja,
- izrada ispitnih protokola,
- korekcija tehničke dokumentacije,
- održavanje ispitne opreme,
- praćenje i primjena tehničkih propisa,
- odgovornost za rad na siguran način.

Requirements

- VSS/Magistar/Stručni specijalist/ VŠS/Prvostupnik/SSS elektrosmjera, elektrotehnika - energetika,
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem područja rada,
- znanje jednog stranog jezika ( prednost engleski jezik),
- poznavanje rada na računalu kao i osnovnih programskih alata,
- vozačku dozvolu B kategorije,
- komunikativnost, odgovornost, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad, spremnost na putovanja i rad na terenu i visini, visoka motiviranost za postizanje rezultata.

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom diplome ili svjedodžbe o završenoj školi pošalju putem linka za prijavu ili poštom zaključno sa 01.03.2019. godine.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

Končar-Montažni inženjering d.d., Borongajska cesta 81c, 10000 Zagreb (za natječaj)

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Languages:

English (advantage)

What we offer

- ugovor o radu na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja,
- primjerenu plaću,
- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini,
- mogućnost profesionalng i osobnog razvoja i usavršavanja.

Job type:

Temporary

Other

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 4.790,14 kuna.