+1
Send to friend

Regionalni voditelj prodaje (m/ž)

Slavonija (Slawonien)

Application deadline:

  • TEDi poslovanje d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Address: Ivana Lučića 2a/19, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.tedi.com/

JEZIK:

2.000 poslovnica, 16.500 suradnika u 8 europskih zemalja (Njemačka, Austrija, Španjolska, Italija, Slovačka, Slovenija, Poljska i Hrvatska); to su brojke koje TEDi čine liderom na području maloprodaje neprehrambenim proizvodima.

Na hrvatskom tržištu prisutni smo od 2017. g., te smo do danas otvorili 17 TEDi poslovnica u sljedećim gradovima: Zagreb, Zaprešić, Osijek, Sl. Brod, Sisak, Valpovo, Rijeka, Virovitica, Umag, Vinkovci, Čakovec, Kaštel Sućurac i Split. Daljni projekti nalaze se u fazi realizacije te ubrzo očekujemo otvorenje novih TEDi poslovnica i u drugim gradovima diljem Republike Hrvatske.

Za TEDi poslovnice smještene u istočnom dijelu Republike Hrvatske tražimo:

REGIONALNOG VODITELJA PRODAJE (m/ž) - Slavonija

Ako s radošću preuzimate odgovorne zadatke, već imate iskustvo na poslovima vođenja maloprodajnih dućana, Vaše jake strane su komunikacija i dobra organizacija, a u potrazi ste za izazovom, onda je ovo prava prilika za Vas da postanete dio tima simpatičnog i brzorastućeg društva TEDi!

Vaši zadaci:

  • Odgovornost za promete, rezultate i troškove za 8 do 12 maloprodajnih dućana
  • Organizacija i  nadzor nad radom poslovnica prema TEDi konceptu
  • Vođenje, razvoj i koordinacija rada 50-70 zaposlenih
  • Realizacija otvorenja novih i preuređenja postojećih poslovnica
  • Poduzimanje mjera za unaprjeđenje prodaje
  • Planiranje i provedba inventure

Vaš profil:

  • Iskustvo na području maloprodaje je uvjet, npr. kao voditelj regije ili poslovnice u prehrani ili neprehrani
  • Poduzetnički duh i ekonomičan pristup
  • Siguran nastup te izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Visok stupanj zalaganja i motivacije za daljnjim učenjem i usavršavanjem
  • Fleksibilnost, lojalnost i mobilnost
  • Odlično poznavanje njemačkog jezika

Naša ponuda:

  • Opsežno školovanje za navedeno radno mjesto
  • Službeno vozilo (korištenje u privatne svrhe)
  • Zanimljivi zadaci u simpatičnom i timski orijentiranom okruženju
  • Sigurno radno mjesto u međunarodnom poduzeću
  • Redovita nadprosječna primanja

Odgovara Vam opis poslova? Prepoznajete sebe u navedenom profilu?

Prijavite se putem linka za prijavu ili nam svoju prijavu na hrvatskom i njemačkom jeziku dostavite putem pošte na dolje navedenu adresu i postanite dio uspješnog tima TEDi Hrvatska.

TEDi poslovanje d.o.o.
Odjel ljudskih resursa
n/r. gđe. Marice Postonjski
Av. V. Holjevca 40, 10000 Zagreb

SPRACHE:

Rund 2.000 Filialen europaweit und 16.500 Mitarbeiter in 8 Ländern: Damit zählt das 2004 in Dortmund gegründete Unternehmen zu den führenden der Non-Food-Branche.

In Kroatien sind wir seit 2017 und haben bis jetzt 17 Filialen eröffnet; Zagreb, Zaprešić, Osijek, Sl. Brod, Sisak, Valpovo, Rijeka, Virovitica, Umag, Vinkovci, Čakovec, Kaštel Sućurac und Split.

Weitere Projekte befinden sich in der Entwicklungsphase.

Zur Verstärkung unseres Teams sind wir auf der Suche nach:

BEZIRKSLEITER (m/w) - Slawonien

Wenn Sie Freude an einer verantwortungsvollen Aufgabe haben, schon Erfahrung im Filialvertrieb vorweisen können, sowohl kommunikativ als auch gut organisiert sind und eine neue Herausforderung suchen, dann ist dies die Möglichkeit für Sie ein Teil von TEDi - dem trendstarken und sympathischen Non-food Einzelhändler zu werden!

Ihre Aufgaben:

  • Umsatz-, Ergebnis- und Kostenverantwortung für ca. 8 bis 12 Filialen
  • Organisation und Steuerung unserer Filialen nach Discount-Konzept
  • Führung, Entwicklung und Koordination von ca. 50-70 Mitarbeitern
  • Durchführung und Steuerung von Filialumbauten und Neueröffnungen
  • Umsetzung von verkaufsfördernden Maßnahmen
  • Kontrolle und Durchführung von Revisionsaufgaben

Ihre Qualifikationen:

  • Berufserfahrung im Bereich Einzelhandel zwingend erforderlich, z.B. als Filial- oder Marktleiter (m/w), vorzugsweise im Lebensmittel- oder Non Food-Discount
  • Erste Führungserfahrungen
  • Unternehmerisches und kostenorientiertes Denken
  • Sicheres Auftreten und Kommunikationsstärke
  • Hohe Einsatz- und Lernbereitschaft
  • Flexibilität, Loyalität und Mobilität

Wir bieten:

  • Eine umfangreiche Einarbeitung
  • Dienstwagen (auch zur privaten Nutzung)
  • Eine abwechslungsreiche Tätigkeit in einem sympathischen und hilfsbereiten Team
  • Einen zukunftssicheren Arbeitsplatz in einem internationalen Unternehmen
  • Ein überdurchschnittliches Monatsgehalt

Haben wir Sie neugierig gemacht?

Dann zögern Sie nicht, sich per Link oder per Post  zu bewerben:

zH. Fr. Marica Postonjski
Av. V. Holjevca 40, 10000 Zagreb.

Bitte senden Sie uns Ihre vollständigen Bewerbungsunterlagen in kroatischer und deutscher Sprache zu.

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.