+1
Send to friend

Referent saldakontija (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Tisak d.d. je najveći maloprodajni lanac kioska te vodeći hrvatski distributer tiskovina, duhanskih proizvoda, pre-paid bonova operatera i ostale komercijalne robe. Kontinuiranim razvojem vlastite maloprodajne mreže postavljamo nove trendove na tržištu, a prepoznatljivu ponudu Tiska obogaćujemo novim atraktivnim proizvodima i uslugama prilagođenim potrebama modernog kupca.

Pridružite se našem timu na radnom mjestu:

Referent saldakontija (m/ž) – 1 izvršitelj - Prijava

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova i aktivnosti:

  • unosi u operativni sustav matične podatke kupaca i dobavljača
  • operativno usklađuje analitičke kartice kupaca i dobavljača, te šalje i potvrđuje usklađene izvode otvorenih stavaka poslovnih partnera
  • knjiži neuparene stavke izvoda žiro-računa
  • evidentira i knjiži obračunate zatezne kamate nakon uplate kupaca
  • knjiži utuženja kupaca
  • knjiži i kontrolira ispravke računa kupaca i knjižna odobrenja
  • knjiži otpise kamata

Što očekujemo od kandidata:

  • SSS
  • najmanje 1 godina prethodnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • napredno poznavanje MS Office alata
  • prednost poznavanje rada u SAP-u

Što nudimo:

  • izrazito dinamičan posao u kojem puno možete naučiti
  • odličan tim koji jako brine o svojim ljudima

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Vaše ponude sa životopisima očekujemo najkasnije do 02/20/2019 na adresu: Tisak d.d., Slavonska avenija 11a, 10000 Zagreb ili putem linka za prijavu. Uz prijavu OBAVEZNO navesti - za natječaj Referent saldakontija (m/ž).

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 5.854,32 kuna.