+1
Send to friend

Rukovoditelj odjela upravljanja kvalitetom (m/ž)

Rijeka

Application deadline:

  • LUKA RIJEKA d.d. za usluge u pomorskom prometu, lučke usluge, skladištenje roba i špediciju
  • Address: Riva 1, 51000 Rijeka

Luka Rijeka d.d. je najveći koncesionar za prekrcaj suhih tereta na području riječke luke, i tržišno orijentirano trgovačko društvo čija su osnovna djelatnost lučke usluge.

Naša je misija pružanje lučke usluge visoke kvalitete. Poslujemo kao moderno uređen gospodarski subjekt i u partnerstvu s poslovnim partnerima i korisnicima naše usluge, gradimo našu viziju vodećeg lučkog operatora za prekrcaj suhih tereta u sjevernom Jadranu.

Samostalnim projektima i projektima u strateškom partnerstvu sa svjetskim liderima u lučkoj logistici pokrećemo nove investicijske cikluse, koji u poslovanje donose više organizacijske standarde, „know - how“ vodećih lučkih operatora i modernizaciju opreme.

Zaposlenici Luke Rijeka d.d. su najveća vrijednost i snaga naše kompanije i samo njihovom kvalitetom možemo ostvariti našu misiju, viziju, strategiju i snove.

Job description

Natječaj za popunu radnog mjesta:

Rukovoditelj odjela upravljanja kvalitetom (m/ž) - 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme.

Opis poslova:
- odgovornost za izgradnju sustava poslovnih procesa društva u skladu s njegovom misijom, dugoročnim ciljevima i strategijom i najboljom praksom konkurentskog okruženja
- tijesna suradnja s odgovornim osobama svih jedinica društva u izgradnji i optimizaciji tih procesa, njihovoj implementaciji, monitoringu i dugoročnom podešavanju i usklađivanju s eventualnim strateškim promjenama
- u suradnji s Informatikom analiziranje tržište softvera za poslovne procese, i sudjelovanje u akviziciji najpovoljnijega za potrebe društva
- briga o kvalitetnom prijenosu strateških aspekata poslovanja na djelatnike u svom segmentu
- obavještavanje Uprave Društva o sustavu upravljanja kvalitetom i bilo kojoj potrebi za njegovim poboljšanjem
- osiguranje promicanja svijesti u organizaciji o zahtjevima kupaca
- sudjelovanje u radu programskih i projektnih timova koji se osnivaju u sklopu strateških planova društva
- nadgledanje izrade i u konačnosti odgovornost za sve planove operativnih troškova poslovanja Odjela u sklopu dugoročnih i kratkoročnih planova društva
- monitoring svih planova operativnih troškova poslovanja Odjela u sklopu dugoročnih i kratkoročnih planova društva i briga o pravovremenoj pripremi prognoza do kraja promatranog perioda
- izvještavanje Uprave Društva o rezultatima internog nezavisnog ocjenjivanja, o nastalim nesukladnostima u procesu kontrole lučke usluge, te o provedbi popravnih i zaštitnih radnji
- interveniranje u provedbi popravnih i zaštitnih radnji u slučaju određenih nesukladnosti u procesu kontrole lučke usluge
- planiranje izobrazbe stručnih zaposlenika odgovornih za ispravno funkcioniranje sustava upravljanja kvalitetom / energijom prema normi ISO 9001 / ISO 50001
- priprema sastanaka Odbora za kvalitetu, te oblikovanje zaključaka Odbora
- pripremanje ulaznih podataka za Upravinu ocjenu sustava upravljanja kvalitetom / energijom, sudjelovanje u ocjeni sustava te formiranje i provedba Upravine ocjenu sustava
- sudjelovanje u ažuriranju Politike kvalitete Društva
- suradnja s vanjskim organizacijama u području sustava upravljanja kvalitetom / energijom
- ovlašteni predstavnik Uprave za kvalitetu ispred Uprave društva

Requirements

- VSS - tehnički ili Ekonomski fakultet
- najmanje pet godina radnog iskustva na poslovima upravljanja kvalitetom
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno znanje rada na računalu
- IRCA tečaj za vodeće auditore QMS (ISO 9001:2015) / EnMS (ISO 50001:2011)
- analitičnost i kreativnost

Poželjno:
- sposobnost logičkog razmišljanja i smisao za tehnička rješenja
- savjesnost
- samoinicijativnost i proaktivnost
- timski rad

Uz prijavu obavezno priložiti:
- potvrdu HZMO o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji / stečeno obrazovanje i prijave o stažu na mirovinsko osiguranje /
- dokaz o završenoj stručnoj spremi
- dokaz o osposobljenosti (potvrda o IRCA tečaju)

Professional qualification:

Master's degree, Master's degree

Work experience:

5

Languages:

English (excellent)

What we offer

- stručna usavršavanja i edukacije
- rad u dinamičnoj i izazovnoj okolini

Job type:

Temporary

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 5.854,32 kuna.