+1
Send to friend

Referent otpremnik (m/ž)

Kukuljanovo, Rijeka

Application deadline:

LAGERMAX AED Croatia, d.o.o. za međunarodno otpremništvo

U svojih 18 godina djelovanja iskazali smo se kao lider na području logistike, nacionalnog i međunarodnog transporta, te poslovima carinskog posredovanja.

Uz centralu u Zagrebu, poslujemo u regionalnim centrima u Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku i Koprivnici.
Naši zaposlenici vlastitim angažmanom i timskim radom doprinose uspjehu društva te su kontinuirano usmjereni na razvoj i širenje spektra usluga na logističkom tržištu, pronalazeći optimalna rješenja za svaki novi tržišni izazov.

Veselimo se svim našim budućim kolegama! Cijenimo ugodnu radnu atmosferu temeljenu na međusobnom poštovanju i timskom radu.

Tražimo 1 djelatnika za radno mjesto:

u međunarodnom prometu na određeno vrijeme

Opis posla:

  • Otpremnički poslovi vezani uz organizaciju međunarodnog transporta
  • Obrada , kontrola dokumentacije vezane uz operativno obavljanje poslova s područja rada
  • Vođenje korespodencije , komunikacija sa strankama
  • Priprema kalkulacija, ponuda i ugovora

Uvjeti:

  • VŠS / VSS - ekonomski, pomorski ili dr odgovarajući smjer
  • Aktivno znanje engleskog jezika, poželjno znanje još jednog stranog jezika - prednost talijanski jezik
  • Radno iskustvo na otpremničkim poslovima vezanim uz organizaciju međunarodnog transporta (pomorski, zračni, kamionski) poželjno
  • Rad na računalu (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ako ste pouzdana, dinamična, kreativna i odgovorna osoba, spremna za timski rad i dokazivanje u poticajnoj radnoj sredini, prijavite se na natječaj do 02/19/2019 putem linka za prijavu na MojPosao.

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 5.854,32 kuna.