Send to friend

Elektrotehničar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • TERMO SERVIS društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, projektiranje, graditeljstvo, upravljanje nekretninama, trgovinu i usluge.
  • Address: Ulica grada Vukovara 72, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.termo-servis.hr

TERMO SERVIS d.o.o. danas zapošljava 40 djelatnika od čega 10 inženjera strojarske i elektro struke te 22 tehničara specijalista, čime se uvrstila u red najrespektabilnijih tvrtki u području, grijanja, ventilacije, klimatizacije i regulacije sposobna za rješavanje i realizaciju najzahtjevnijih zadataka iz svog područja djelovanja.

Svojim stručnim kadrom, referencama te poslovnim rezultatima TERMO SERVIS je postao iskren i pouzdan partner vrijedan povjerenja.

Djelatnosti:
  • prodaja i distribucija HVAC proizvoda
  • tehnička podrška projektnim uredima
  • tehnička podrška instalaterskim tvrtkama
  • servis i rezervni dijelovi

Automatska regulacija i Centralno Nadzorni Upravljački Sustav za sustave grijanja, ventilacije i klimatizacije - GVIK

  • Izrada elektro upravljačkih ormara
  • prodaja i distribucija proizvoda za automatsku regulaciju

Traži se više izvršitelja

Opis posla:

Rad na sustavima automatske regulacije na rashladnim postrojenjima, sustavima grijanja, ventilacije i klimatizacije (industrija i zgradarstvo) - HVAC sustavi, kako slijedi:

  • izrada elektroupravljačkih ormara sa DDC regulacijom, uključivo i ormari elektromotornih pogona EMP
  • funkcionalno ispitivanje elektroupravljačkih ormara EMP/DDC
  • ugradnja elektroupravljačkih ormara EMP/DDC
  • elektroinstalacijski radovi na sustavima automatske regulacije i elektromotornih pogona
  • elektro spajanje perifernih elemenata automatske regulacije, elektromotornih pogona i elektroupravljačkih ormara EMP/DDC u cjelinu sustava automatske regulacije
  • sudjelovanje na funkcionalnom ispitivanju sustava automatske regulacije

Nudimo Vam:

  • dodatna edukacija
  • stimulativna primanja prema ostvarenim rezultatima
  • 24 satno osiguranje zaposlenika od posljedica nezgode
  • dodatno dobrovoljno zdravstveno osiguranje s jednogodišnjim sistematskim pregledom
  • naknada za prijevoz za dolazak na posao i odlazak s posla

Uvjeti:

  • prednost kandidatima elektro struke koji imaju min. 5 godina iskustva na sličnim poslovima
  • sposobnost za timski rad i komunikativnost
  • spremnost na putovanja i terenski rad
  • sklonost stalnom učenju i usavršavanju
Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 4.790,14 kuna.