Send to friend

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Kukuljanovo

Application deadline:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Kukuljanovo

Opis posla:

  • nošenje kašeta
  • odleđivanje i pakiranje ribe
  • prijenos i otprema ribe

Uvjeti:

  • NKV, KV, SSS
  • poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima
  • visoka razina odgovornosti i pedantnosti u obavljanju zadataka

Nudimo:

  • rad na duži period
  • ugodno radno okruženje
  • rad u 2 smjene (6-14 h ili 14-22 h)
  • stabilna primanja
  • organizirani prijevoz

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog živootpisa do 08.07.2019. putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 5.772,66 kuna.