Send to friend

Konobar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • HUP-ZAGREB d.d.
  • Address: Trg Krešimira Ćosića 9, 10000 Zagreb
HUP-ZAGREB d.d. - hotelijerstvo, ugostiteljstvo i turizam

Kompanija je osnovana sredinom prošlog stoljeća i do danas se razvila u najveću hotelijersku kompaniju u Zagrebu i jednu od najvažnijih u Republici Hrvatskoj.

Prateći globalne i postavljajući lokalne tržišne trendove, naša je kompanija od osnutka do danas značajno proširila svoju ponudu, kontinuirano je unapređujući. U Zagrebu, tvrtka upravlja sa šest hotela The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb Hotel, Panorama Zagreb Hotel, Hotel International, Hotel Jadran i Hotel Zagreb, s ukupnim kapacitetom od 1.300 soba i apartmana.

2018. godine Adris grupa d.d. postala je većinski vlasnik HUP-ZAGREB d.d. i HOTELI DUBROVAČKA RIVIJERA d.d. te će kompanije objediniti svoje poslovanje s Maistra d.d., također članicom Adris grupe.
Konobar (m/ž) – više izvršitelja

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • posluživanje hrane i pića sukladno propisanim procedurama i ugostiteljskoj struci ,
  • priprema sale restorana za doručak i rad na doručku ,
  • posluživanje hrane i pića u restoranu (buffet posluživanje) i baru (topla i hladna pića) ,
  • priprema banketnih dvorana za svečanosti ,
  • posluživanje hrane i pića na banketima (konferencijske dvorane i coffee breaks) ,
  • posluživanje hrane i pića na svečanim događanjima (domjenci, svadbene svečanosti) ,
  • posluživanje u sobe (room services) ,
  • skupljanje prljavog posuđa i pribora ispred gosta ili nakon usluge, slaganje istog po vrstama i odnošenje u praonicu
  • održavanje čistoće radnog prostora i inventara

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

  • SSS ugostiteljskog ili hotelijersko-turističkog smjera
  • minimalno 2 godine radnog iskustva u ugostiteljskim objektima (hoteli, fine dine restorani, restorani i barovi)
  • aktivno služenje engleskim jezikom u razumijevanju i govoru
  • osnove rada na računalu
  • odgovornost i točnost u obavljanju radnih zadataka
  • uslužnost u radu s gostima
  • spremnost na suradnju i rad u timu
  • komunikacijske vještine u radu s gostom, u radu s kolegama i radu s nadređenima

Uvjeti rada:

  • profesionalno, poticajno i dinamično okruženje
  • ulaganje u razvoj zaposlenika
  • mogućnost napredovanja unutar odjela hrane i pića te kompanije
  • mogućnost rada tijekom cijele godine
  • nova poznanstva i vještine

Mjesto rada: Zagreb (The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb, Hotel International, Panorama Zagreb Hotel)

Smatrate li da možete ispuniti očekivanja navedenog radnog mjesta i zadovoljiti svoje profesionalne ciljeve te ste spremni prihvatiti profesionalno dinamičan posao u timskom radu, Vašu ponudu i životopis pošaljite putem linka za prijavu do 28.06.2019.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 4.175,78 kuna.