Send to friend

Nadzornik / Nadzornica u odjelu domaćinstva

Zagreb

Application deadline:

  • HUP-ZAGREB d.d.
  • Address: Trg Krešimira Ćosića 9, 10000 Zagreb
HUP-ZAGREB d.d. - hotelijerstvo, ugostiteljstvo i turizam

Kompanija je osnovana sredinom prošlog stoljeća i do danas se razvila u najveću hotelijersku kompaniju u Zagrebu i jednu od najvažnijih u Republici Hrvatskoj.

Prateći globalne i postavljajući lokalne tržišne trendove, naša je kompanija od osnutka do danas značajno proširila svoju ponudu, kontinuirano je unapređujući. U Zagrebu, tvrtka upravlja sa šest hotela The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb Hotel, Panorama Zagreb Hotel, Hotel International, Hotel Jadran i Hotel Zagreb, s ukupnim kapacitetom od 1.300 soba i apartmana.

2018. godine Adris grupa d.d. postala je većinski vlasnik HUP-ZAGREB d.d. i HOTELI DUBROVAČKA RIVIJERA d.d. te će kompanije objediniti svoje poslovanje s Maistra d.d., također članicom Adris grupe.
Nadzornik / Nadzornica u odjelu domaćinstva – više izvršitelja

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • raspoređivanje sobarica te drugih radnika odjela domaćinstva na radne zadatke (dnevne i periodične)
  • briga o čistoći, tehničkoj ispravnosti, estetskom izgledu gostinjskih soba, hodnika, javnih prostora i okoliša, u skladu s procedurama poslodavca, standardima hotela, pravilima struke te pismenim i usmenim napucima nadređenih osoba
  • svakodnevno podučavanje, pomaganje pri radu i ukazivanje na nedostatke osoblju kojim rukovodi
  • kontrola čistoće, tehničke ispravnosti i standarda svake očišćene sobe prije puštanja u ponovnu prodaju
  • izdavanje naloga za otklanjanje tehničkih kvarova, kontrola izvršenja istih te stavljanje sobe s utvrđenim tehničkim nepravilnostima izvan upotrebe
  • briga o pravovremenom podizanju potrošnog materijala i posteljnog rublja iz skladišta (sredstva za čišćenje, sobni standardi, ostali sitni inventar), te popuni spremišta sobarica na katovima i racionalnom utrošku istog
  • prema potrebi nadzor i organizacija održavanja čistoće restorana, javnih prostorija te okoliša hotela
  • izvršavanje zahtjeva gostiju vezanih uz usluge domaćinstva
  • spremanje izgubljenih-nađenih stvari gostiju, te vođenje evidencije o istima
  • unošenje izvješća o zauzetim sobama u predviđeni računalni program te pismeno izvještavanje recepcije o istom
  • izrada dnevnog izvješća o prisutnosti radnika na radnom mjestu
izvještavanje domaćice hotela o svom radu te davanje prijedloga za poboljšanje procesa rada
  • obavljanje posla u smjenama, a prema potrebi hotela

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

  • SSS
  • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • poznavanje rada na računalu
  • znanje engleskog jezika
  • odgovornost i točnost u obavljanju radnih zadataka
  • uslužnost u radu s gostima
  • spremnost na suradnju i rad u timu
  • voditeljske kompetencije
  • komunikacijske vještine u radu s gostom, u radu s kolegama i radu s nadređenima

Uvjeti rada:

  • profesionalno, poticajno i dinamično okruženje
  • ulaganje u razvoj zaposlenika
  • mogućnost napredovanja unutar odjela domaćinstva
  • mogućnost rada tijekom cijele godine
  • nova poznanstva i vještine

Mjesto rada: Zagreb (The Westin Zagreb, Sheraton Zagreb, Hotel International, Panorama Zagreb Hotel)

Smatrate li da možete ispuniti očekivanja navedenog radnog mjesta i zadovoljiti svoje profesionalne ciljeve te ste spremni prihvatiti profesionalno dinamičan posao u timskom radu, Vašu ponudu i životopis pošaljite putem linka za prijavu do 28.06.2019.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 4.175,78 kuna.