Send to friend

Voditelj odjela korisničke podrške (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Ako imate potvrđeno iskustvo i uspješne rezultate u vođenju tima ljudi u korisničkoj podršci, a pritom pokazujete strast i stručnost u svom području – napravite sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere i pridružite nam se na poziciji

[Zagreb]

Zaduženja i odgovornosti

  • Planiranje, organiziranje i vođenje tima u odjelu korisničke podrške
  • Koordinacija, kontrola i analiza planiranih aktivnosti odjela
  • Nadzor poslovnih procesa i zaposlenika unutar odjela
  • Odgovornost za produktivnost i izvršenje zadaća odjela
  • Planiranje, definiranje i podnošenje izvještaja o radu
  • Kreiranje i odobravanje rasporeda zaposlenih
  • Svakodnevna suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
  • Kontinuirana edukacija odjela

Što od tebe očekujemo?

  • Minimalno 2 godine radnog iskustva u vođenju tima ljudi u korisničkoj podršci
  • Iskustvo u komunikaciji s krajnjim korisnicima
  • Napredno znanje rada na računalu
  • Sposobnost samostalnog, brzog i odgovornog donošenja odluka
  • Znanje upravljanja promjenama
  • Individualni pristup članovima tima i edukacija

Moderna smo, mlada i propulzivna tvrtka koja prepoznaje trud i dobro obavljen posao. Naši korisnici su nam jako važni te im posvećujemo posebnu pažnju. Ukoliko se želiš kretati u tom smjeru i zajedno s nama graditi uspješnu budućnost, preostaje ti još samo da se prijaviš!

Na ovaj oglas se možete PRIJAVITI do 17.06.2019.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 4.508,534 kuna.