Send to friend

Zaštitar za prijevoz novca (m/ž)

Zagreb, Rijeka

Application deadline:

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Poželjan smo poslodavac i već četvrtu godinu za redom dobitnik certifikata Poslodavac Partner.

Trenutno zapošljavamo preko 700 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Zaštitara za poslove prijevoza i osiguranja novca (m/ž)

Opis poslova:

  • poslovi pratnje i primopredaje vrijednosnih pošiljki
  • opsluživanje bankomata i upravljanje sredstvima elektro-kemijske zaštite
  • zaštitarski poslovi pratnje i osiguranja pošiljki (potrebna zaštitarska licenca)

Uvjeti:

  • licenca i dopuštenje za zaštitarski posao, poželjno
  • spremnost za rad u smjenama i terenski rad
  • komunikacijske vještine

Što nudimo:

  • redovna i stimulativna primanja (stimulacija, dnevnice)
  • izazovan, zahtjevan i odgovoran posao
  • stručno usavršavanje tijekom rada

Vaše ponude sa životopisom očekujemo putem linka za prijavu do 04.07.2019.

Možete nam se javiti i direktno na telefon 01 641 9000 ili osobno doći na adresu Radnička cesta 182, Zagreb, a za Rijeku je kontakt 098 450 881.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Security iznosi 4.475,13 kuna.