Send to friend

Radnik u skladištu / viličarist (m/ž)

Zagreb, Sveta Nedelja

Application deadline:

TKO SMO MI?

Od 1965. Quehenberger logistics je međunarodna tvrtka sa sjedištem u Strasswalchenu u blizini Salzburga. Kao sveobuhvatni pružatelj usluga transporta i logistike, pratimo želje naših kupaca na području logistike na 85 lokacija u 20 zemalja.

U Hrvatskoj zapošljavamo preko 500 zaposlenika u više od 70.000 m2 skladišnog prostora.

ZAJEDNO PUTUJMO KA USPJEHU!

Mogućnosti karijere u tvrtki Quehenberger Logistics su različite i uzbudljive. Bilo da se radi o transportnom menadžmentu, poslovnom razvoju ili skladištenju.

Tražite novi izazov? Tada nas trebate upoznati i saznati više na našoj web stranici www.quehenberger.com

OPIS POSLA

  • komisioniranje i slaganje na palete ili roll kontejnere
  • upravljanje viličarom za komisioniranje
  • foliranje paleta
  • čišćenje, odlaganje otpada na predviđena mjesta i održavanje prostora skladišta
  • upravljanje visokoregalnim viličarom (viličarist)
  • utovar i istovar robe
  • ostali poslovi u skladištu

UVJETI

  • NKV/KV/SSS
  • dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu
  • spremnost na rad u smjenama
  • položen ispit za upravljanje viličarom (viličarist)

DODATNA PREDNOST

  • iskustvo u radu s mobilnim skenerima u skladišnom procesu

NUDIMO

  • redovita i stimulativna primanja
  • plaćanje naknade za prekovremeni rad
  • plaćeni troškovi prijevoza do mjesta rada
  • radi se pet dana u tjednu, dva dana su slobodna
  • ugovor na određeno vrijeme, uz mogućnost stalnog zaposlenja

POGODNOSTI

Kao zaposlenik tvrtke Quehenberger Logistics, ostvarujete korist na više načina. Uz uzbudljivo polje rada i sigurno radno okruženje, čekaju vas brojne druge pogodnosti:

  • Profesionalni razvoj - potičemo talente i vještine naših zaposlenika kroz kontinuirano obrazovanje i obuku
  • Uključivanje - kako bi dodatno olakšali svoj ulazak u firmu, vaš mentor će vas podržati tijekom prvih nekoliko tjedana
  • Događaji za djelatnike - Quehenberger Logistics nogometni turnir (cjelogodišnji termin korištenja nogometnih terena na Zagrebačkom velesajmu)
  • Program sportskih aktivnosti - MultiSport program u više od 300 objekata diljem Hrvatske sa 30+ sportskih aktivnosti koje možete odabrati svaki dan

Želite li postati dio tima Quehenberger Logistics i doprinijeti svojim vještinama? Radujemo se Vašoj prijavi!

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 3.723,18 kuna.