Send to friend

Dostavljač paketa (m/ž)

Hamburg, Germany

Application deadline:

  • DISTPRO društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Address: Kralja Držislava 14, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.distpro.hr

Job description

Njemačka tvrtka PHH zapošljava veliki broj dostavljača (m/ž) za rad na području Hamburga i okolice.

Opis posla:
- dostava paketa na adrese kombi vozilom

Radno vrijeme:
- isključivo dnevne smjene (između 07:00 i 18:00 sati)
- prosječno se radi 8 sati dnevno (mogućnost prekovremenog rada)
- radni dani: ponedjeljak - subota (nedjelja i još jedan dan u tjednu uvijek slobodni)

Requirements

- potrebno je iskustvo u vožnji kombi vozila te primjerena razina fizičke spreme
- poželjno iskustvo u poslovima dostave
- nije potrebno znanje njemačkog jezika (iako je prednost)
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- uvjet je vozačka dozvola B kategorije

Languages:

English (basic), German (advantage)

Driving category:

B

What we offer

- prosječna neto plaća 11.000 kn
- poslodavac organizira smještaj, prijevoz s posla na posao, te pruža aktivnu pomoć u svim administrativnim pitanjima
- nakon probnog rada (rad na određeno vrijeme u trajanju 1 do 2 mjeseca) radnicima se nudi stalno zaposlenje odnosno ugovor na neodređeno vrijeme
- ugovor o radu sklapa se sa njemačkim poslodavcem (njemačko mirovinsko i zdravstveno, dječji doplatak i sl.)
- mogućnost odlaska u Njemačku i početak rada odmah

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Work areas:

Abroad

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 4.345,49 kuna.