Send to friend

Interni revizor (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Ugo group je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Naša povezana društva posluju unutar brenda Amadria park.
Amadria Park predstavlja svjež pristup hotelskom smještaju, sadržajima i atrakcijama, s izvrsnom razinom usluge i kontinuirane inovacije. Hoteli visoke kategorije, te autokampovi smješteni su na lokacijama - Opatija, Šibenik, Trogir i Zagreb.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja koje omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Job description

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis radnog mjesta:
- priprema i provođenje internih revizija sukladno Međunarodnim standardima interne revizije i Kodeksu profesionalne etike internih revizora, te izradu izvješća o provedenim internim revizijama
- provođenje neovisnih i objektivnih procjena unutarnjih kontrola, financijskih rezultata, korporativnih postupaka, hotelskih operacija, zahtjeva za usklađenost itd.
- organiziranje, definiranje, uvođenje i provjera sustava internih kontrola na nivou kompanije,
- analizu i procjene rizika, te adekvatnosti postojećih internih kontrola poslovanja kompanije
- izradu godišnjeg plana internih revizija koji obuhvaća sva povezana društva
- analiziranje i kontroliranje svih područja poslovanja Društava u vlasništvu za potrebe interne revizije
- praćenje rezultata interne revizije te utvrđivanje da li se poduzimaju prikladne akcije na temelju revizijskog nalaza
- osiguranje da se poslovi vanjske i interne revizije primjereno usklađuju
- educiranje, treniranje i savjetovanje uprave, managamenta i hotelskog osoblja vezano uz računovodstvene zahtjeve i zahtjeve interne kontrole

Requirements

- VSS ekonomskog smjera ili mag.
- dokazano iskustvo i znanje o revizijskim procesima i metodologijama
- prednost položen ispit za ovlaštenog internog revizora ili licenca ovlaštenog revizora
- minimalno 3 godine rada na istim ili sličnim poslovima
- napredno znanje MS Office paketa
- visoka razina znanja engleskog jezika

Od Vas očekujemo:
- znanje o teoriji i praksi revizije i upravljanju rizicima
- poznavanje propisa iz područja računovodstva i financija
- izvrsne prezentacijske, verbalne i pisane komunikacijske vještine
- sposobnost rješavanja izazova, analitičnost i sistematičnost u radu,
- pozitivan stav i ustrajnost u suočavanja s izazovima i/ili promjenama okolnosti
- sposobnost na samostalan rad i rad u timskom okruženju
- snažna radna etika, proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
- visoko razvijen profesionalni integritet i etičnost,
- visoka odgovornost, pouzdanost i točnost u radu
- spremnost na povremena putovanja unutar zemlje

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

Savska cesta 165, 10000 Zagreb

Professional qualification:

Master's degree, Master's degree

Work experience:

3

Languages:

English (advanced)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Power Point, Outlook

What we offer

- početnu neto mjesečnu plaću u visini od 14.000,00 kn
- motivirajuću radnu sredinu i rad na zanimljivom poslovima
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Job type:

Temporary

Salary:

From 14000 HRK

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 5.854,32 kuna.