Send to friend

Referent prodaje autoguma (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Vulkal d.o.o. dugi je niz godina vodeća tvrtka u Republici Hrvatskoj kada je u pitanju distribucija pneumatika i naplataka za osobna, kombi i laka teretna vozila, terenska i SUV vozila, autobuse i teretna vozila, građevinsku i poljoprivrednu mehanizaciju, specijalna i vojna vozila, razne vrste dizalica, kao i pneumatika za bicikle, motore i skutere.

Osnovni je cilj tvrtke Vulkal opravdati povjerenje kupca individualnim i profesionalnim pristupom, širokim asortimanom pneumatika, pristupačnom cijenom i kvalitetom usluge.

Job description

Vulkal d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Samoborska cesta 312, objavljuje natječaj za radno mjesto:

Referent prodaje autoguma (m/ž).

Opis posla:
- rad na prodajnom pultu (prodaja pneumatika za osobna, teretna i poljoprivredna vozila i ostalog asortimana)
- komunikacija sa strankama

Requirements

- minimalno radno iskustvo 3 godine na poslovima prodavača (prednost kandidatima koji su radili u prodaji u autoindustriji-postprodaja)
- očekuju se izrazite komunikacijske osobine, sklonost timskom radu, prodajne vještine, vještine pregovaranja
- visoka motiviranost i predanost poslu
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada sa MS Office aplikacijama
- vozačka dozvola B kategorije

Vaše Zamolbe za posao s opširnim životopisom dostaviti putem linka za prijavu, pošte ili osobno na adresu s obaveznom napomenom: "NE OTVARATI-NATJEČAJ ZA POSAO".

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom ili pismenim putem.

Adresa:

Samoborska c. 312, Vulkal d.o.o., 10090 Zagreb

Pismo:

Work experience:

3

Languages:

English (advanced)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Power Point, Outlook

What we offer

- dinamično okruženje
- usavršavanje
- zaposlenje na neodređeno vrijeme uz pokusni rok od minimalno 6 mjeseci
- motivacijski program

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Categories:

Sales

Work areas:

Zagreb i Zagrebačka

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.