Send to friend

Administrator u odjelu kadrovskih i općih poslova (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
  • Address: Josipa Lončara 1h, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.kamgrad.hr

Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u više od 35 godina iskustva može pohvaliti s više od 300 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 700 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate i sudjelujete u stvaranju rezultata na poziciji:

Opis posla:

  • Izrada, praćenje i distribucija radno – pravne dokumentacije (ugovori o radu, otkazi, radne dozvole, godišnji odmori, potvrde iz radnih odnosa, studentske i učeničke prakse i dr.); Komunikacija sa radnicima, suradnicima i nadležnim institucijama; Vođenje i ažuriranje matične evidencije radnika; Elektronske prijave i odjave
  • Organizacija i koordinacija općih poslova (evidencija zaduženja/razduženja, održavanje i servisi opreme – mobiteli, fotokopirni aparata i dr., aktivnosti organizacije i kontrola poslova čišćenja i prehrane radnika)
  • Samostalno obavljanje administrativnih poslova (pisanje i oblikovanje svih vrsta dopisa, potvrda, izrada analiza i izvještaja - prikupljanje povratnih informacija te dokumentiranje procesa)

Uvjeti:

  • Završena srednja ili viša škola ekonomskoj, upravnog ili srodnog usmjerenja
  • Poželjno iskustvo u srodnim poslovima
  • Izvrsne komunikacijske vještine, preciznost, odgovornost, organiziranost
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa (Word, Excel)

Što nudimo:

  • Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Mjesto rada: Zagreb

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoju ponudu dostavite putem linka Prijava najkasnije do 22.06.2019.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Human Resources iznosi 7.279,8 kuna.