Send to friend

Radnik u proizvodnom pogonu (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Mlinar d.d.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Radi daljnjeg širenja i unapređivanja poslovanja želimo proširiti postojeći tim osobom na poziciji:

- Zagreb

Opis posla:

  • Ručno i strojno pakiranje zamrznutih i polupečenih proizvoda
  • Pakiranje prema uputama koje uključuju sve parametre: vrsta ambalaže, svojstva proizvoda, broj komada pakiranja, datum trajnosti, ispravnost deklaracije, za zamrznute proizvode način i dinamiku rada na „šokerima“, vrijeme hlađenja, i način slaganja svježe pečenih proizvoda da ne bi došlo do njihovog oštećivanja i dr.
  • Slaganje sendviča i ostalih proizvoda brze hrane prema zadanim recepturama, priprema normativa za prodavaonice
  • Čišćenje salate, rezanje suhomesnatih proizvoda
  • Priprema, održavanje i čišćenje radnog mjesta, strojeva i sirovina potrebnih za rad

Uvjeti:

  • NKV/NSS/SSS
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - poželjno
  • Marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Što nudimo:

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji. Zaposlenicima koji će raditi sezonske poslove nudimo osiguran smještaj i dodatne financijske pogodnosti, kao i mogućnost rada u sustavu nakon sezone.

Zainteresirane kandidate molimo da se prijave putem linka za prijavu.

Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Mlinar
Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 5.772,66 kuna.