Send to friend

Radnik ulaza/izlaza robe, skladišta i transporta (m/ž)

Zagreb, Split

Application deadline:

  • Tekstilpromet d.d.
  • Address: Ul. grada Gospića 1a, 10 000 Zagreb

Tekstilpromet d.d. vodeći je distributer tekstila u Hrvatskoj od 1949. godine, s više od 150 prodavaonica, veleprodajnim centrima, B2B i HORECA segmentom poslovanja.

Distribuiramo svjetske modne brandove: Gerry Weber, Betty Barclay, Basler, Lusia Cerano, Skiny, Naf Naf, Tosca Blue, camel active, navigare. Prisutni smo u sportskom segmentu s Top Sportom i adidasom. Razvijamo i gradimo hrvatsku proizvodnju kroz brand i prodavaonice Galeb. Kroz maloprodajne formate Naš dom i Svijet tkanine prisutni smo i s kućanskim tekstilom i metražom.

Svoj uspjeh gradimo na motiviranim, vrijednim i predanim djelatnicima koji prepoznaju vrijednosti u radu kompanije i s njima se poistovjećuju. S ciljem nastavka uspješnog poslovanja tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb, Split

Opis poslova:

  • Izvršava fizičko premještanje robe kod utovara/istovara vozila
  • Premješta robu nakon kontrole do ulazne pozicije u skladište
  • Izvršava slaganje i skladištenje robe na zadanu poziciju
  • Komisionira i pakira robu u zadana transportna pakiranja
  • Premješta robu nakon kontrole do zadane pozicije linije otpreme
  • Zbrinjava upotrebljive rabljene kutije
  • Sortira otpad od transportnih pakiranja
  • Izvršava prešanje i baliranje sortiranog otpada
  • Održava čistoću radnog prostora i okoliša
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • Osposobljenost za upravljanje viličarom
  • Poželjno iskustvo rada na poslovima skladištara
  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Sustavan pristup poslovima i zadacima
  • Samoinicijativnost i dinamičnost
  • Sklonost timskom radu

Našim zaposlenicima nudimo:

  • Mogućnost rada u stabilnoj kompaniji
  • Priliku za napredovanjem i usavršavanjem unutar kompanije
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje
  • Timski rad
  • Popust za zaposlenike

Ukoliko vidite svoju budućnost u Tekstilprometu d.d. i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do  23.07.2019. godine putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 3.723,18 kuna.