Send to friend

Radnik za ručnu i strojnu doradu (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Application deadline:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj. Trenutno smo u potrazi za više osoba za rad na poziciji:

Opis poslova:

  • Vaganje i pakiranje gotovih proizvoda
  • Rad na doradnim strojevima
  • Ostali poslovi u proizvodnji

Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:

  • NKV/NSS/SSS
  • Prethodno radno iskustvo je prednost
  • Osnovno informatičko znanje
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Odgovornost, točnost i marljivost u radu

Nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja na neodređeno vrijeme
  • Plaćena uvećanja za rad u smjenama i ostale stimulacije
  • Rad i mogućnost učenja u dinamičnom okruženju
  • Priliku za osobni i profesionalni razvoj

Ako ste analitična, pedantna i marljiva osoba, spremna za rad i usavršavanje, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja – prijavite se sa svojim životopisom do 31. srpnja 2019. putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 5.772,66 kuna.