Send to friend

Specijalist za upravljanje prodajnim prilikama (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • RWE Hrvatska d.o.o.

Tvrtka RWE Hrvatska d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu upravlja poslovnim aktivnostima innogy grupe u Hrvatskoj. Sa 42.000 zaposlenih te 22 milijuna korisnika električne energije i plina u 11 europskih zemalja, innogy je jedna od vodećih energetskih kompanija u Europi.
RWE Hrvatska stavlja snažan fokus u svom poslovanju na prodaju struje i plina svim segmentima tržišta te opskrbljuje gotovo 190.000 kućanstava i tvrtki strujom, plinom i brojnim E+ proizvodima za energetsku učinkovitost, sigurnost i komfor.

Mjesto rada: Zagreb

Specijalist za upravljanje prodajnim prilikama djeluje u timu koji je zadužen za upravljanje prodajom kupcima u B2C segmentu. Sudjeluje u kreiranju strategije za razvoj novih proizvoda u području opskrbe kupaca plinom, električnom energijom, uštede energije i sigurnosti.

Kao vrlo važan dio tima specijalist je zadužen za organizaciju digitalnih kampanja i upravljanje bazama.

Opis posla:

  • Daje podršku timu za prodaju osiguravajući konverziju prodajnih prilika u prodaju
  • Analizira i koordinira sve aktivnosti vezane za prodajne prilike kako bi se osigurao stupanju konverzije
  • Upravlja dokumentacijom i bazama vezanim uz postojeće i potencijalne kupce
  • Brine o ispunjenosti svih preduvjeta za prodaju preko svih prodajnih kanala
  • Analizira i optimizira postojeće procese u svrhu ispunjenja prodajnih ciljeva
  • Praćenje i optimiranje prodajnim prilikama

Uvjeti:

  • SSS/VŠS
  • Napredno poznavanje rada MC Office paketa (osobito Excel)
  • Napredno poznavanje Power BI alata
  • Poželjno poznavanje tržišta električne energije i prirodnog plina
  • Sklonost timskom radu
  • Proaktivnost, inicijativa, visok stupanj motivacije
  • Orijentiranost na ostvarivanje ciljeva i rezultata
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prijavite se do 19.07.2019. putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.