Send to friend

Terenski veterinar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • VALIPILE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i zastupanje
  • Address: Ive Politea 62, 10 361 Sesvetski Kraljevec
  • Web: http://www.valipile.hr

Tvrtka Valipile d.o.o. je srednje veliko poduzeće koje se bavi proizvodnjom i prodajom jednodnevne peradi, stočne hrane, mesa peradi i mesnih prerađevina.

Posljednjih godina bilježimo izrazito ozbiljan rast koji uz nova tehnološka rješenja zahtjeva i kvalitetna pojačanja na području ljudskih resursa. Tražimo energične, odgovorne ljude koji su sigurni kako svojim radom, iskustvom i znanjem mogu doprinijeti daljnjem razvoju poduzeća.

Pridružite se timu Valipile!

Job description

Valipile d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

Terenski veterinar (m/ž).

Opis posla:
- nadzor peradarskih farmi
- izvještavanje ostalih službi o stanju u primarnoj proizvodnji
- savjetovanje farmera

Requirements

- VSS, dr.med.vet.
- napredno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- napredno znanje MS Office
- vozačka dozvola B kategorije
- položen stručni ispit
- radno iskustvo

Prednost imaju kandidati sa iskustvom u peradarskoj ili sličnim proizvodnjama.

Ukoliko zadovoljavate uvjete iz natječaja i želite se pridružiti našem rastućem timu, pozivamo Vas da se prijavite na oglas putem linka za prijavu.

Professional qualification:

Master's degree, Master's degree

Work experience:

2

Languages:

English (advanced)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

What we offer

- dodatne edukacije
- mogućnost stalnog radnog odnosa

Job type:

Temporary, Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Agriculture, Forestry and Fishery iznosi 4.634,16 kuna.