Send to friend

Kuhar (m/ž)

Vrboska

Application deadline:

  • Senses Resort (Meeting Point Hotelmanagement d.o.o.)
  • Address: Vrboska 184, 21463 Vrboska
  • Web: http://www.senses.hr

SENSES Resort je smješten u neposrednoj blizini romantičnog mjesta Vrboske na otoku Hvaru – najsunčanijem hrvatskom otoku koji je već nekoliko puta proglašen jednim od najljepših otoka na svijetu. Prekrasne plaže, uključujući šljunčanu plažu Soline te mnogobrojne uvale od kojih svaka krije idealnu kombinaciju sitnog šljunka i kamenih ploča, smještene su u neposrednoj blizini SENSES Resorta.

Danas je SENSES Resort sinonim autentičnog stila u harmoniji s prirodnom ljepotom koja ga okružuje. Nakon opsežne obnove, turističko naselje otvara sezonu 2016. u potpuno novom, sofisticiranom, opuštajućem izdanju. Novi moderni interijer osvaja ležernošću, intimnošću, udobnošću i sigurnošću. Moderne sobe i apartmani raspolažu svim potrebnim elementima za ugodan boravak, a naši gosti mogu uživati u predivnom pogledu s terasa i balkona. Sistem inteligentne sobe pruža sigurnost i udobnost. Resort raspolaže bazenom s tuševima i svlačionicama, fitness sobom, teretanom, teniskim, košarkaškim i odbojkaškim terenima te Spa oazom.

Kuhar (m/ž)

Mjesto rada: Vrboska, otok Hvar (osiguran smještaj)

Ugovor: na određeno; sezonski

Opis posla:

  • priprema svih vrsta toplih i hladnih jela
  • odabire i priprema namirnice
  • određivanje tehnologije pripreme jela i samo njezino pripremanje( kuhaqnje, pečenje, prženje…)
  • priprema jela za posluživanje
  • na osnovi normativa sastavlja jelovnik
  • u skladu s jelovnicima naručuje i preuzima namirnice
  • skladištenje i vođenje računa da se namirnice ne pokvare
  • vodi računa o urednosti i čistoći
  • upoznat je sa svim HACCAP propisima
  • koordinira rad pomoćnog osoblja
  • obavlja i druge radne zadatke po nalogu Šefa kuhinje

Uvjeti:

  • završena škola za kuhara
  • radno iskustvo od godine dana
  • odgovorna, savjesna i organizirana osoba

Pozivamo sve zainteresirane osobe da nam dostave svoju zamolbu i životopis najkasnije do 25.07.2019. putem LINKA ZA PRIJAVU.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 4.175,78 kuna.