Send to friend

Stručnjak za obrazovanje i razvoj karijere (m/ž)

Zagreb, Našice

Application deadline:

Nexe Grupa je poslovni sustav od 16 tvrtki koje djeluju na području tri države: Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Osnovna djelatnost Nexe Grupe je proizvodnja građevinskog materijala.

Misija Nexe Grupe je odgovorno graditi bolju budućnost. Organizacija smo koja teži stalnom usavršavanju i napretku. Ljudi, njihove potrebe, motivacija i zadovoljstvo nama u Nexe Grupi su od izuzetne važnosti, jer smo svjesni da je naša snaga u znanju i vještinama naših zaposlenika.

Iz tog razloga širimo i jačamo naš profesionalni tim za ljudske resurse i tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja te učenja uz stručnjake u području HR-a s dugogodišnjim internacionalnim iskustvom.

Tražimo novog kolegu/novu kolegicu za radno mjesto:

Lokacija: Zagreb, Našice

Vaš opis posla:

  • stručna podrška organizacijskim jedinicama i članicama Nexe Grupe na području edukacije, upravljanja znanjem i planiranja obrazovnih potreba
  • oblikovanje obveznih i izbornih ciljanih razvojnih programa za razvoj rukovoditeljskih vještina, ključnih kompetencija po divizijama te za ciljane skupine zaposlenika
  • kreiranje i implementacija sustava radne uspješnosti i individualnih razvojnih planova zaposlenika
  • razvoj dugoročne strategije razvoja zaposlenika i menadžera te prepoznavanje ključnih razvojnih potreba na razini Nexe Grupe i kompanija koje su u sastavu Grupe
  • razvoj i implementacija sustava mjerenja kvalitete obrazovnih aktivnosti te vrednovanja utjecaja i doprinosa na efikasnost poslovanja
  • odabir edukacijskih programa i vanjskih izvođača te priprema budžeta potrebnih za provedbu programa

Uvjeti:

  • VSS, diplomski studij: ekonomisti, psiholozi ili dr. relevantno srodno područje društvenih znanosti
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • posjedovanje važeće vozačke dozvole B kategorije
  • aktivno služenje engleskim jezikom
  • aktivno korištenje MS Office aplikacija (Excel, Word, PowerPoint, Internet Explorer)
  • usmjerenost na internog klijenta i kvalitetu, pozitivan pristup radu i orijentiranost na rokove i rezultate

Što vam može predstavljati prednost pri zapošljavanju:

  • iskustvo rada u proizvodnoj kompaniji
  • spremnost na daljnje učenje te kreativan i proaktivan pristup poslu
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine i rad u timu
  • inovativnost u radu
  • samostalnost i snalažljivost

Što nudimo:

  • stalni radni odnos (nakon probnog roka)
  • dinamično timsko okruženje, kontinuirano učenje od stručnjaka u području upravljanja ljudskim resursima, mogućnost napredovanja
  • plaćeni putni troškovi
  • nagrada za ostvarene rezultate rada, regres, božićnicu, jubilarne nagrade
  • zdravu i otvorenu komunikaciju

Izgrađujemo i jačamo tim ljudskih potencijala koji radi prema najvišim standardima struke i trendovima u svijetu HR-a.

Prijavite se do 24. srpnja 2019. putem linka za prijavu.

Kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete kontaktirat ćemo u najkraćem roku.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Human Resources iznosi 7.279,8 kuna.