Send to friend

Inženjer – voditelj radilišta (m/ž)

cijela Hrvatska

Application deadline:

  • IND - EKO industrijska ekologija i zaštita okoliša, d. o. o.
  • Address: Korzo 40, 51000 Rijeka

Opis posla:

  • poslovi voditelja radilišta u pogonu poslodavca te na terenu i na raznim radilištima
  • kontrola organizacije radilišta, podnošenje izvještaja o stanju na radilištima (količini izvedenih poslova, količini preostalih poslova)
  • rad na operativnim poslovima – tehnološka i kemijska čišćenja, hitne intervencije u zaštiti okoliša, postupanje s otpadom, sanacijski radovi
  • izrada kalkulacija za izradu ponuda
  • unaprijeđenje procesa

Uvjeti:

  • dipl. ing. strojarstva
  • dipl. ing. kemije, kemijske tehnologije ili biologije

Tražimo kandidate koji ispunjavaju slijedeće uvjete:

  • odlično poznavanje rada na PC-u (MS Office)
  • aktivno poznavanje barem jednog stranog jezika (u govoru i u pismu): engleski, njemački ili talijanski jezik
  • spremnost na putovanja i povremeni terenski rad
  • spremnost na rad u inozemstvu
  • smisao za organizaciju i timski rad

Osobni profil:

  • precizna, temeljita i odgovorna osoba
  • visoki profesionalni standardi
  • izražene organizacijske vještine
  • razvijena analitička sposobnost
  • želja sa stručnim usavršavanjem
  • spremnost na rad u dinamičnoj sredini
  • spremnost na rad u kratkim rokovima
  • nije potrebno prethodno iskustvo

Što nudimo:

  • vrsta zaposlenja na određeno vrijeme; puno radno vrijeme

Pismene zamolbe i životopise poslati isključivo putem LINKA ZA PRIJAVU zaključno s 24.07.2019.

Zamolbe i životopisi zaprimljeni putem obične pošte ili putem e-maila neće se razmatrati.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pharmaceutics and Biotechnology iznosi 8.358,08 kuna.