Send to friend

Pomoćni radnik na prijemu ambalaže (m/ž)

Kutina

Application deadline:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Address: Cebini 28, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

- 2 izvršitelja -

Mjesto rada: Kutina

Opis posla:

  • Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru
  • Prebrojavanje i slaganje povratne ambalaže
  • Čišćenje radnog prostora
  • Izrada izvještaja

Uvjeti:

  • NKV, KV, SSS
  • Radno iskustvo nije uvjet

Što nudimo?

  • Rad na pola radnog vremena, 20 sati tjedno
  • Rad na puno radno vrijeme
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
  • Početak rada odmah

Prijavite se putem linka za prijavu ili telefonski na broj
091 611 8006 do 25.07.2019.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 3.142,76 kuna.