Send to friend

CNC programer (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • HSG Kariera d.o.o.
  • Address: Savska cesta 32, 10000 Zagreb

Za našeg klijenta, poznatu međunarodnu logističku tvrtku, tražimo motivirane kandidate s iskustvom i željom za napredovanjem na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb - Odra

Opis posla:

  • Izrada 2D i 3D programa za troosne i peteroosne CNC strojeve
  • Izrada programa za CNC tokarilice sa y osi
  • Crtanje naprava za serijsku proizvodnju
  • Izrada tehničke dokumentacije
  • Izrada nacrta
  • Sudjelovanje u kontroli prvih izrađenih primjeraka proizvoda po programima

Od vas očekujemo:

  • VŠS, SSS, inženjer strojarstva / prvostupnik, CNC programer, tehničar za računalstvo,
  • 2 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • napredno poznavanje rada na računalu u CATIA, SOLID WORKS, MASTER CAM programima
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Nudimo:

  • Dodatak za prijevoz
  • Rad od ponedjeljka do petka

Zainteresirane kandidate molimo da pošalju svoj životopis putem linka za prijavu ili se prijave pozivom na broj telefona 01 770 7020.

Iskustva

Agencija za pronalaženje Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

HSG Kariera d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA: 102-02/17-04/01; URBROJ: 524-04-02-01/2-17-2, izdanu 11. siječnja 2017. godine i evidentiranu pod brojem 142/17.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 5.772,66 kuna.