Send to friend

Stručnjak za kontrolu izvedbe hidroizolacijskih radova (m/ž)

cijela Hrvatska

Application deadline:

  • KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
  • Address: Josipa Lončara 1h, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.kamgrad.hr

Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u 40 godina iskustva može pohvaliti s više od 400 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 700 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate na poziciji:

Opis posla:

Pregled ponudbene i ugovorne tehničke dokumentacije, pred-projektiranje i davanje ispravnih tehničkih rješenja u odnosu na projektom data rješenja. Davanje primjedbi na projektirana rješenja u odnosu na garantni rok (10 godina).

Stručna kontrola projekata i izvođenja radova od podruma do krova te davanje rješenja (detalja) vezano na projektirana rješenja. Vođenje dnevnika hidroizolacijskih radova i pripadne projektne foto-dokumentacije.

Sudjelovanje u sljedećim radovima: hidroizolacija krovova, balkona i terasa, sanacija i zaštita betona, zaštita fasade, zaštita od plijesni, hidroizolacija međuetažnih ploča (garaža), hidroizolacija sanitarnih čvorova, injektiranje pukotina, hidroizolacija spremnika, hidroizolacija podruma iznutra i izvana, dilatacija.

Kontrola pridržavanja mjera zaštite na radu na hidroizolacijskim radovima te kontrola sortiranja i zbrinjavanja otpada putem ovlaštenih tvrtki.

Nudimo Vam:

  • Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Iskustvo rada u renomiranoj kompaniji

Koga tražimo i što očekujemo?

  • VŠS/VSS građevinskog smjera
  • Minimalno 5 godina iskustva na hidroizolacijskim radovima (prednost pri zapošljavanju: iskusniji, bolje reference)
  • Poznavanje Office paketa (Outlook, Excel, Word)
  • Položena B kategorija
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Pouzdanost, organiziranost, komunikativnost i timski rad

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoju ponudu dostavite putem linka Prijava najkasnije do 11.12.2019.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 5.527,76 kuna.