Send to friend

Voditelj projekata elektrotehničkih instalacija u građevini (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Bavimo se izvođenjem, projektiranjem i servisom opreme iz područja elektrotehnike i sigurnosnih sustava. Svojim kupcima i korisnicima naših usluga, pružamo stručnost, pouzdanost i kvalitetu te cjelovitu i vrhunsku ponudu roba i usluga na jednom mjestu.

Izvodimo instalacije jake i slabe struje, strukturno-mrežno kabliranje i certificiranje, sustave pametnih kuća, sklapanje elektro ormara u radioni, montaža, programiranje i puštanje u rad sustave tehničke zaštite i vatrodojave, izvođenje antenskih sustava.

Od početka svoga rada, istodobno smo ulagali u maksimalnu kvalitetu naših roba i usluga. Odlika našeg poslovanja je uspješno i kontinuirano praćenje i zadovoljavanje individualnih potreba klijenata; od odabira željene opreme do njegove ugradnje i na kraju, do servisiranja ugrađene opreme.

Pažljivo definiramo svoj asortiman i u svojoj ponudi nudimo proizvode koje uvozi i distribuira naše poduzeće kako bismo što kvalitetnije zadovoljili zahtjeve naših kupaca i distributera te ispunili zadane količine i rokove. Ne podcjenjujemo Vaše različite potrebe i mogućnosti. Nastojimo da, bez obzira na to odaberete li iz naše ponude jeftiniji ili skuplji proizvod, dobivate uvijek maksimalnu kvalitetu i našu najbolju uslugu. Stoga, nakon dugogodišnjeg kontinuiranog rada i postojanja, broj naših korisnika neprekidno raste.

Job description

Imamo potrebe za stalnim zaposlenjem voditelja projekata elektrotehničkih instalacija u građevini / glavnog inženjera gradilišta (m/ž). Trenutni projekti nalaze se u Zagrebu i okolici.

Opis posla:
- vođenje projekata izvođenja elektroinstalacija u građevini
- osmišljavanje, praćenje i vođenje projekata
- izrada i kontrola projektne dokumentacije (idejnih i izvedbenih projekata)
- suradnja i koordinacija s investitorima, dobavljačima i podizvođačima
- vođenje građevinske knjige i dnevnika
- u suradnji s monterima priprema montaže, te kontrola kvalitete izvedenih radova
- koordinacija s ugovornim izvođačima na objektima, projektna podrška i rješavanje problema
- izrada troškovnika i kalkulacija za nuđenje novih projekata

Requirements

- SSS (ukoliko ima dovoljno radnog iskustva u navedenom)/VŠS/VSS, elektrotehnički smjer
- poželjna licenca ovlaštenog inženjera - nije uvjet
- vozačka dozvola (B kategorija)
- iskustvo u vođenju projekata
- poznavanje AutoCAD-a
- napredno korištenje MS Office-a
- preciznost i točnost
- usmjerenost timskom radu
- proaktivnost i motiviranost, preuzimanje odgovornost
- spremnost na učenje
- spremnost na timski rad, ali i samostalnost u radu
- visoka razina radne etike i poštenja
- dobre radne navike i želja za učenjem
- važna je odgovornost prema kolegama, partnerima i investitorima

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

2

Languages:

English (basic)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, AutoCAD

What we offer

- pružamo rad u ugodnoj atmosferi uz redovna primanja
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- korištenje službenog vozila
- mogućnost plaćanja smještaja u blizini tvrtke za djelatnike kojima je daleko putovati svaki dan
- bonusi na plaću po dogovorenim projektima
- dodatni stimulativni bonusi na plaću, isplata božićnice, plaćeni prekovremeni sati i dnevnice za terenski rad
- mogućnost prijevremenog korištenja godišnjeg odmora
- plaća od 7000 do 15000 kn (ovisno o kvalifikacijama i odrađenim referencama)

Job type:

Permanent

Salary:

From 7000 to 15000 hrk

Other

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 4.790,14 kuna.