Send to friend

Tesar (m/ž)

Švicarska, Switzerland

Application deadline:

  • BRIDGE PERSONAL & SERVICE d.o.o.

Let`s work together - to get YOUR Job!

bridge personal & service GmbH & Co KG je most do vaše kariere. Zaupajte našim 25-letnim izkušnjam v industriji, saj to že počnejo številna mednarodna podjetja in približno 500 zaposlenih. Kot vaš spremljevalec v delovnem svetu bomo našli službo, ki vam ustreza.

Tesar (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Schwerpunkt Robotik
  • Izvedba individualnih in zahtevnih tesarskih del
  • Gradnja elementov
  • Novogradnje in predelave
  • Montaža

KAJ PRINESETE S SABO

  • Zaključeno izobraževanje kot tesar ali mizar
  • Odlične vsestranske ročne spretnosti
  • Ciljno usmerjen, timsko usmerjen in samostojen način dela
  • Pripravljenost za učenje novih stvari
  • Nemški jezik
  • Vozniški izpit B kategorije

KAJ NUDIMO

  • Kupcu zagotavljamo strokovno predstavitev
  • Širok nabor tečajev nadaljnjega usposabljanja in ostalih ugodnosti
  • Minimalna plača brez ostalih dodatkov v višini 5.930,00 CHF bruto / mesec
  • Dodatki na delo v izmenah in nadure
  • Preplačilo glede na kvalifikacije in predhodne izkušnje s tega področja

Prijavite se preko linka za prijavo do vključno 24.10.2020.

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 5.527,76 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni