Send to friend

Varilec WIG / MAG (m/ž)

Švicarska, Switzerland

Application deadline:

  • BRIDGE PERSONAL & SERVICE d.o.o.

Let`s work together - to get YOUR Job!

bridge personal & service GmbH & Co KG je most do vaše kariere. Zaupajte našim 25-letnim izkušnjam v industriji, saj to že počnejo številna mednarodna podjetja in približno 500 zaposlenih. Kot vaš spremljevalec v delovnem svetu bomo našli službo, ki vam ustreza.

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • TIG in MIG varjenje konstrukcij iz aluminija in jekla
  • Delo po načrtih
  • Čelni in obodni zvari, večinoma PA/PB od 1-5 mm
  • Usposobljenost za WIG varilce:
  • 141 P BW 23 S t3 PA ss nb
  • 141 P BW 23 S t1 PB sl
  • 141 P BW 23 S t >6 PA ss nb
  • 141 P FW 23 S t >3 PB ml
  • Preverjanje toleranc dimenzij in končni pregled varjenih šivov
  • Splošna dela varilca
  • Delo v skladu z predpisanimi varnostnimi ukrepi

KAJ PRIČAKUJEMO

  • Zaključeno usposabljanje za varilca
  • Delovne izkušnje kot WIG in MIG varilec
  • Dobro znanje nemškega jezika (pisno in ustno)
  • Zaželjene veljavne kvalifikacije
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Pripravljenost na delo v izmenah
  • Zanesljivo in natančno delo
  • Timsko delo in uživanje v delu

KAJ NUDIMO

  • Kupcu zagotavljamo strokovno predstavitev
  • Širok nabor tečajev nadaljnjega usposabljanja in ostalih ugodnosti
  • Minimalna plača brez ostalih dodatkov v višini 5.720,00 CHF bruto / mesec
  • Dodatki na delo v izmenah in nadure
  • Preplačilo glede na kvalifikacije in predhodne izkusnje s tega podrocja

Prijavite se preko linka za prijavo do vključno 24.10.2020.

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 5.772,66 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni