Send to friend

IT sistem administrator (m/ž)

Zagreb, Varaždin, homeoffice

Application deadline:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, IT tvrtku čija je glavna aktivnost razvoj složenih softverskih rješenja za nadzor i upravljanje telekomunikacijskom mrežom, tražimo osobu za rad na poziciji:

Opis posla:

  • podrška razvojnim projektima
  • implementacija i održavanje IT sustava
  • svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sustava, optimizacija i automatizacija procesa
  • dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
  • održavanje visoke razine sigurnosti sustava
  • briga o kvalitetnoj isporuci poslovnih rješenja krajnjim korisnicima

Što očekujemo od kandidata:

  • iskustvo rada na istoj poziciji u trajanju barem dvije godine, prednost iskustvo rada u telekomunikacijskom sektoru
  • poznavanje engleskog jezika u pisanoj i usmenoj komunikacije
  • poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V, IIS, MSSQL, Exchange...)
  • iskustvo u radu s Linux OS-om (primarno RHEL/CentOS)
  • poznavanje alata za monitoring i logiranje (Prometheus, Grafana)
  • komunikativnost i strpljivost u radu
  • usmjerenost na detalje, preciznost i točnost u radu
  • spremnost na timski rad, podučavanje kolega
  • iskustvo upravljanja projektima

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • fleksibilno radno vrijeme, mogućnost rada ureda, od kuće ili kombinirano
  • nudimo mogućnost kontinuirano učenja, privlačne edukacije i rad sa suvremenim tehnologijama
  • iskustvo razvoja hrvatskog proizvoda za međunarodno tržište
  • cijenimo slobodno vrijeme kolega te ugodnu radnu atmosferu

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis putem linka za prijavu do 18.10.2021. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 6.747,2 kuna.