Send to friend

Administrativni djelatnik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Opis posla:

  • kontakt sa knjigovodstvom, koordinacija svih knjigovodstvenih poslova (u smislu dostave sve potrebne dokumentacije knjigovodstvu i obrnuto)
  • sastavljanje dopisa, obavijesti, poziva za sastanke i sl., vođenje evidencije o dogovorenim sastancima, vođenje zapisnika na sastancima
  • priprema poslovnih prezentacija prema uputama članova Uprave
  • evidentiranje, sređivanje i čuvanje poslovnih odluka i druge dokumentacije
  • organiziranje službenih putovanja (hotelski smještaj, avio karte, putni nalozi i sl.) za potrebe članova uprave
  • obavljanje ostalih administrativno tehničkih poslova vezane za ured uprave
  • povremena službena putovanja
  • rad u dinamičnom okruženju
  • savjetovanje uprave

Uvjeti:

  • stručna sprema: visoka stručna sprema
  • potrebne godine iskustva: 3
  • prednost poznavanje stranog jezika (engleski i/ili njemački)
  • vozačka dozvola: B
  • vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

  • službeni mobitel
  • službeni laptop
  • iznadprosječna primanja
Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 4.508,534 kuna.