Send to friend

Čistilec / čistilka / sobar / sobarica

Ptuj, Slovenia

Application deadline:

  • SAMSIC storitve d.o.o.
  • Address: Dunajska cesta 161, 1000 Ljubljana

Družba Samsic storitve d.o.o., izvaja dejavnost čiščenja poslovnih stavb, trgovskih centrov, industrijskih objektov, hotelskih verig, tehnično vzdrževanje poslovnih objektov, urejanje in vzdrževanje golf igrišč ter urejanje in vzdrževanje okolice.

Job description

Zaradi širitve vabimo v svoj kolektiv novega sodelavca/ko na delovno mesto:

Čistilec / čistilka / sobar / sobarica, s polnim delovnim časom.

Opis delovnega mesta:
- dnevno vzdrževanje (čiščenje in urejanje) hotelskih sob
- brisanje prostih delovnih površin in polic
- ročno vlažno brisanje/premazovanje trdih ali sesanje tekstilnih talnih površin
- dezinficiranje površin in opreme
- postiljanje in menjava posteljnega perila, brisač in drugega tekstila, likanje po naročilu
- nameščanje toaletne galanterije, mila, dišav v hotelskih sobah in kopalnicah
- skrb za kontrolo in polnjenje mini bara, ter poročanje recepciji in nadzornici
- ročno in strojno pometanje okolice, objektov
- čiščenje poslovnih prostorov in skupnih površin

Kraj dela: Terme Ptuj.

Requirements

- zaželene delovne izkušnje
- vozniški izpit B kategorije
- komunikativnost, urejenost

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka) v obliki življenjepisa pošljite čimprej preko linka za prijavo.

You can apply to this ad via application link or via phone.

Contact info

Phone:

+386 51 613 029

Driving category:

B

What we offer

- redno plačilo
- delo v mednarodnem podjetju
- trajanje zaposlitve: določen čas, s polnim delovnim časom, možnost zaposlitve za nedoločen čas

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Categories:

Other Tourism (HoReCa)

Work areas:

Abroad

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 3.142,76 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni