Send to friend

Voditelj proizvodnje (m/ž)

Novigrad

Application deadline:

  • Adecco Hrvatska d.o.o.

Naš je klijent uspješna međunarodna kompaniju koja se bavi dizajnom i proizvodnjom fleksibilnih kompozitnih materijala za arhitekturu, nautiku, industriju i namještaj. Tražimo motiviranu osobu za rad na poziciji:

Voditelj proizvodnje (m/ž) - Novigrad

OPIS POSLA:

  • Organizacija i koordinacija djelatnika tekstilnog odjela
  • Upravljanje i organizacija rada odjela poštujući zadane rokove i prateći kvalitativne standarde
  • Kontrola kvalitete ulaznih materijala u suradnji s odjelom kontrole kvalitete
  • Uvođenje novih zaposlenika u procese rada i praćenje njihove učinkovitosti
  • Analiza KPI-ja proizvoda i zadanih ciljeva
  • Optimizacija procesa rada

UVJETI:

  • VŠS/VSS Obrazovanje tehničkog smjera
  • Minimalno 5 godina radnog iskustva na voditeljskim pozicijama
  • Izražene upravljačke vještine
  • Poželjno iskustvo u tekstilnoj industriji
  • Poznavanje talijanskog B1-B2
  • Poznavanje engleskog B1-B2
  • Napredna informatička znanja

NUDIMO:

  • Rad u dinamičnom i inovativnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost putovanja
  • Smještaj

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 26.01.2022. putem linka za prijavu.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na telefon 091 462 18 01 (Maja Cetina).

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 5.772,66 kuna.