Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Inženjer gradilišta (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Petrinja

Application deadline:

  • K.S.-Gradnja društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo, trgovinu i usluge

Job description

Traži se inženjer gradilišta sa ili bez iskustva za organizaciju i vođenje gradilišta na području Zagrebačke i Sisačko-moslavačke županije.

Opis posla:
- vodi evidenciju o radu djelatnika, radnoj disciplini i gradilištu;
- organizira radnike i sve poslove koji su nužni kako bi gradilište uredno funkcioniralo;
- kontrolira i vodi rad cjelokupnog gradilišta te o svemu izvještava nadređenog;
- brine o pravovremenoj izvedbi i kvaliteti građevinskih, obrtničkih i instalacijskih radova;
- pravovremeno naručuje potreban materijal, mehanizaciju i radnu snagu;
- planira, prati i kontrolira planove izvođenja radova te o istome obavještava nadređenog;
- kontrolira provođenje propisa zaštite na radu i drugih propisa i općih akata;
- obavlja sve ostale poslove prema nalogu

Mjesto rada: Zagrebačka i Sisačko-moslavačka županija.

Osiguran smještaj.

Naknada za prijevoz po dogovoru.

Prijava na puno ili nepuno radno vrijeme.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).