Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodajni predstavnik u kontaktnom centru (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Koprivnica

Application deadline:

  • MEDICO HOME društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Job description

Opis posla:
- pismena korespondencija putem maila i društvenih mreža (odgovaranje na upite i eventualne reklamacije)
- usmena korespondencija putem telefona
- rad s maloprodajnim kupcima (savjetovanje o proizvodima, obavještavanje o dostavama)
- postizanje prodajnih rezultata
- rad s veleprodajnim kupcima
- korespondencija s našom proizvodnjom i vozačima
- organizacija dostava
- izrada ponuda, narudžbi

Uvjeti:
- odlično razvijene komunikacijske vještine
- motiviranost, organiziranost, zainteresiranost i fleksibilnost
- profesionalan i prijateljski odnos s ostalim zaposlenicima
- pozitivan i vedar odnos s kupcima
- želja za osobnim rastom, razvojem i učenjem
- dobre prezentacijske vještine
- spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju
- poželjno znanje slovenskog jezika, no nije uvjet
- potrebno poznavanje osnova informatike (Excel, Word, osnove korištenja računala u Windows okruženju)

Nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- fiksno radno vrijeme
- slobodni vikendi, praznici i blagdani
- dugotrajna suradnja
- prilika za razvoj i dodatne edukacije
- službeni mobitel

Predviđena neto plaća: od 5000 do 6000 kn.

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).