Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Imotski

Application deadline:

  • Ustanova za zdravstvenu njegu i rehabilitaciju VITA

Job description

Opis poslova: rad u zdravstvenoj njezi u kući na području - Imotski.

Mogu se javiti i kandidati iz susjednih gradova/županija.

Mogućnost korištenja automobila poslodavca.

Posjedovanje licence komore medicinskih sestara.

Razina obrazovanja:
- srednja škola 4 godine
- viša ili prvostupanjska

Stručni ispiti: Potreban položen stručni ispit; državni stručni ispit.

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: nije važno.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Healthcare and Social Work iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).