Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

CNC operater - Glodač/tokar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Trnovec

Application deadline:

  • Eonex d.o.o.

Job description

Tražite li radno mjesto koje omogućava usavršavanje i sudjelovanje u razvoju novih tehnologija?

Tvrtka Eonex d.o.o. je visokotehnološki proizvođač implantanata i medicinskih instrumenata od titana za ortopediju, neurokirurgiju i traumatologiju te zahtjevnih industrijskih strojarskih pozicija. Naši kupci su renomirane tvrtke iz Njemačke, Švicarske, Austrije i SAD-a iz područja medicine, robotike, računalne industrije, avio-industrije i vrhunske optike, te smo njihov partner u razvoju od ideje za proizvod, izrade prototipa do serijske proizvodnje.

Posjedujemo certifikate koji osiguravaju najviši nivo kvalitete, slijedivost i čuvanja dokumentacije.

Želimo nadopuniti naš tim sa obrazovanim i kvalitetnim ljudima, motiviranim za daljnji osobni razvoj, uspjeh i doprinos kroz vrhunski i stručan servis naših postojećih i ciljnih kupaca:

Opis posla:
- preuzimanje uhodane ili djelomično uhodane pozicije,
- postavljanje i sigurno rukovanje proizvodima na strojevima, korištenje steznih naprava,
- kontrola gotovog proizvoda na stroju pomoću mjernih instrumenata,
- razumijevanje i poznavanje: upravljanja, stezanja, alata, NUL-točke,
- korištenje CNC-dokumentacije,
- kontrola i korekcija alata,
- zamjena alata na CNC-stroju,
- osnovno poznavanje G-koda,
- ispunjavanje radnog naloga i ispitnih protokola,
- dnevno čišćenje strojeva,
- prednost višegodišnje radno iskustvo na CNC strojevima,
- pomoć drugim zaposlenicima koji obavljaju poslove strojne obrade.

Uvjeti:
- SSS (završena škola strojarskog ili sličnog tehničkog smjera)
- samostalnost, fleksibilnost
- motiviranost za rad u timu
- odgovoran i profesionalan pristup

Što nudimo:
Eonex d.o.o. Vam nudi priliku za profesionalan osobni razvoj, kontinuirana školovanja, kreativnost kod obavljanja zadataka, sudjelovanje na projektu za renomirane europske kupce, timski rad i ugodnu radnu atmosferu.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).