Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Kostimer (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Rijeka

Application deadline:

  • HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA

Job description

Opis poslova:
- obavljanje svih poslova vezanih uz garderobu (održavanje, prepravljanje kostima i sl.), te svih poslova vezanih uz obuću na pokusima, predstavama i ostalim programima u zgradi kazališta i van nje, kao i na gostovanjima
- asistiranje prilikom oblačenja umjetnika - vođenje skladišta obuće
- obavlja utovara i istovara kostimske opreme na gostovanjima a u redovitom djelovanju kazališta dužnost pripremanja kostima pri svakom transportu
- obavljanje ostalih poslova iz svog djelokruga prema nalogu voditelja službe, voditelja scenskih službi, upravitelja tehnike i intendanta
- odgovornost za rad voditelju službe, voditelju scenskih službi, upravitelju tehnike i intendantu

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: SSS
- potrebno radno iskustvo: najmanje 1 godina radnog iskustva
- potrebno znanje svjetskih jezika: aktivno znanje svjetskog jezika
- potrebna posebna iskustva, znanja, afirmiranost u određenom području: znanje rada na računalu

Kandidat je u obvezi uz svoju molbu dostaviti:
- životopis
- izvadak iz ERPS-a
- preslika dokaza o postignutoj stručnoj spremi
- potvrda o nekažnjavanju

Kontakt: pisanu zamolba poslati na Hrvatsko narodno kazalište Ivana pl. Zajca Rijeka, Uljarska 1, 51000 Rijeka.

Natječaj vrijedi od 28.11.2022. do 9.12.2022.

Kandidati koji imaju zakonom određene prednosti:

Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Razina obrazovanja:
- srednja škola 3 godine
- srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: 1 godina.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na određeno; zamjena.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada: 2 smjene.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Other

Categories:

Arts and Design

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arts and Design iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).