Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Samostalni knjigovođa (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Makarska

Application deadline:

  • PREMIS proizvodnja, export-import, društvo s ograničenom odgovornošću

Job description

Opis radnog mjesta:
- samostalno obavljanje svih računovodstveno-knjigovodstvenih poslova u skladu s računovodstvenim standardima, hrvatskim zakonima i propisima
- izrada mjesečnih obračuna plaća zaposlenika
- putni nalozi
- izrada i knjiženje URA i IRA
- knjiženje bankovnih izvoda i zatvaranje otvorenih stavki
- usklađivanje s kupcima i dobavljačima putem IOS-a
- korištenje usluga e-porezne, e-mirovinsko i drugih aplikacija
- izrada završnog računa, godišnjih izvješća, kao i statističkih, poreznih i svih zakonski propisanih izvješća

Razina obrazovanja: SSS

Radno iskustvo: 5 godina

Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).