Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Radnik na montaži šatora (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Poreč

Accomodation

Application deadline:

  • ROAN CAMPING HOLIDAYS turistička agencija d.o.o.

Job description

Roan Camping Holidays nudi bogato opremljene luksuzne šatore i mobilne kućice u vrhunskim kampovima u južnoj Europi, od kojih se petnaestak kampova nalazi i u Hrvatskoj. Luksuzno kampiranje u smještaju Roan Camping Holidays-a jamči odmor u novijim, dobro održavanim smještajima, gdje je gostima osigurana odlična usluga od strane djelatnika naše tvrtke.

Raditi i živjeti u autokampu, okružen prirodom i turistima iz cijeloga svijeta mnogima je jedno lijepo i jedinstveno iskustvo. Pridružite nam se!

Poreč

Tražimo odgovorne, vrijedne i pedantne osobe koje su spremne na timski rad.

Opis posla:
- montaža šatora što uključuje montiranje šatora te prijevoz šatora i njihovog inventara iz skladišta

Uvjeti:
- budući da se radi o fizičkom poslu, tražimo da budete fizički sposobni za ovaj posao
- radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
- timski rad
- terenski rad
- rad nedjeljom i praznikom

Nudimo:
- puno radno vrijeme
- uključen je smještaj i jedan obrok
- 1 slobodan dan u tjednu
- redovita plaća
- mogućnost zapošljavanja na demontaži šatora na kraju sezone
- mogućnost zapošljavanja na drugo radno mjesto u visokoj sezoni

Radno mjesto je u autokampu te je osiguran zajednički smještaj u mobilnim kućicama (početak i kraj sezone) i luksuznom šatoru ili mobilnoj kućici (visoka sezona).

Roan Camping Holidays d.o.o.
Mate Vlašića 30
52440 Poreč

Ukoliko ste zainteresirani za rad kod nas u nadolazećoj sezoni, potrebno je poslati zamolbu i životopis putem linka za prijavu do 02.02.2023.

Za dodatna pitanja rado Vam stojimo na raspolaganju i veselimo se Vašoj prijavi.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).