Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Maser (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Opatija, Ičići, Lovran, Medveja, Mošćenička Draga

Application deadline:

  • LIBURNIA RIVIERA HOTELI Dioničko društvo

Job description

Liburnia Riviera Hoteli d.d. vodeća je hotelska kuća na Kvarneru. Upravlja sa 20 hotela i villa te autokampom na Opatijskoj rivijeri baštineći tradiciju u hotelijerstvu dulju od 130 godina posebice u kongresnom i wellness turizmu.

Pozivamo sve kandidate zainteresirane za poziciju:

Maser (m/ž)

Opis posla:
- usluge masaže i tretmana prema pravilima struke
- pružanje savjeta klijentima u vezi tretmana i korištenja proizvoda
- informiranje klijenata o proizvodima i uslugama
- briga o zadovoljstvu gostiju
- aktivna promocija i prodaja usluga i proizvoda Wellnessa

Uvjeti:
- SSS maser, terapeut, fizioterapeut
- visoka uslužnost i usmjerenost na gosta
- ljubaznost, samostalnost i odgovornosti u izvršavanju zadataka
- visok stupanj motiviranosti, entuzijazma i dinamičnosti
- točnost, urednost i okretnost
- poželjno poznavanje engleskog, talijanskog ili njemačkog jezika
- poznavanje i primjena pravila struke

Nudimo:
- rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
- mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
- mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
- mogućnost edukacije i napredovanja
- izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Mjesto rada: Opatija, Ičići, Lovran, Medveja, Mošćenička Draga

Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Maser (m/ž), prijavite se preko poveznice za prijavu.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Beauty care and Sports iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).