Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Poreč

Application deadline:

  • KONZUM plus d.o.o.

Job description

Mjesto rada: Poreč, Dugopolje

Ako si brz, spretan i precizan, voliš kad je sve oko tebe skladno organizirano i uvijek se možeš sjetiti gdje što točno stoji, prijavi se.

Opis posla:
- sortiranje i slaganje robe unutar skladišnog centra
- utovar, istovar i komisioniranje robe
- briga o rokovima trajanja proizvoda te izgledu, čistoći i urednosti skladišta

Od tebe očekujemo:
- SSS/KV
- prednost: položen ispit za upravljanje viljuškarom i iskustvo rada sa skenerom
- odgovornost, spretnost, točnost, urednost, kolegijalnost

Nudimo ti:
- rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
- uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom, noćni rad te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku
- novozaposlenima osiguravamo osposobljavanje za vozača viljuškara
- priliku za stalno zaposlenje i napredovanje

Prednosti i pogodnosti zaposlenja:
- naknada za topli obrok
- popust za zaposlenike
- jubilarne nagrade
- dodatno zdravstveno osiguranje
- božićnica, Uskrsnica, Regres, Dar za dijete
- božićni poklon paket za djecu
- jednokratna potpora za novorođenče
- slobodan dan za roditelja prvašića na prvi dan škole

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).