Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj marketinga (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Purgarija Čepić

Application deadline:

  • ENTRADA d.o.o. za trgovinu, popravak i održavanje poljoprivredne mehanizacije

Job description

Opis poslova:
- uređivanje i održavanje sadržaja web stranice www.entrada.hr
- uređivanje i održavanje nove web stranice www.kioti.hr
- osmišljavanje i pisanje članaka i objava kampanja na društvenim mrežama
- grafička obrada fotografija i video materijala
- suradnja s vanjskim partnerom vezano za Google Ads, Facebook Campaign
- moguća dodatna besplatna edukacija za multimediju

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- 2 godine radnog iskustva
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno, ali ne i nužno posjedovanje Facebook Ads i drugih certifikata vezanih za digitalni marketing i online oglašavanje
- poželjno iskustvo u vođenju i osmišljavanju kampanja na društvenim mrežama
- dobro poznavanje trendova na različitim društvenim mrežama
- visoka razina pismene i usmene komunikacije
- poznavanje engleskog jezika
- vještine stvaranja vizualnog i tekstualnog sadržaja
- potrebno poznavanje Adobe programa

Nudimo:
- stalni radni odnos
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR and Media iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).