Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Djelatnik u prodaji (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Pazin

Application deadline:

  • ELTOR d.o.o.

Job description

Opis posla:
- otvaranje novih međunarodnih te razvoj i održavanje postojećih tržišta na kojima poduzeće posluje
- stalni kontakt s klijentima i distributerima
- evaluacija, praćenje i izvještavanje o tijeku projekata na dodijeljenom području

Što nudimo:
- dinamično i poticajno okruženje
- redovito doškolovanje i stjecanje novih znanja i vještina
- kvalitetne stimulacije
- rad na terenu i u uredu

Od kandidata se očekuje sistematičnost, analitičnost, preciznost i točnost, visoko izražene komunikacijske vještine, sposobnost rada u timu i samostalnost u radu.

Poslodavac traži proaktivnu, analitičnu, samostalnu, dinamičnu i ambicioznu osobu uz istaknute organizacijske sposobnosti i vještine, razvijenu snažnu etiku i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati, želju za stalnom edukacijom i napredovanjem u struci.

Poslodavac nudi rad u sklopu tima, profesionalno izazovan posao, rad i sudjelovanje na reprezentativnim projektima, rad sa inovativnim tehnologijama i sustavima. Mogućnost daljnjeg usavršavanja i izobrazbe te napredovanja.

Uvjeti:
- VSŠ ili VSS iz područja društvenih znanosti
- komunikativnost i samostalnost u radu.
- znanje MS Office (Excel, Word i Outlook napredno, PowerPoint), poznavanje rada u CRM sustavu
- napredno poznavanje engleskog jezika u pisanju i govoru, poželjno poznavanje još jednog stranog jezika

Radno iskustvo: nije važno.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada: smjena - prijepodne.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: djelomično.

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).