Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

CNC operater (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Austrija

Accomodation

Application deadline:

  • Drago Benet s.p.

Job description

Opis posla: rad na CNC glodalici.

Radi se na terenu i u radionici (Austrija).

Broj izvršitelja: 3.

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: KV
- potrebno iskustvo: 3 godine
- znanje jezika: njemački - izvrsno (komunikacija na C1 razini)
- potrebna znanja i vještine: samostalan rad u pripremi CNC strojeva
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Što nudimo
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
- rad na puno radno vrijeme
- nakon 10 mjeseci rad direktno za firmu
- plaća: 1858.12 - 2123.56 €
- plaća po austrijskom zakonu, plus 13.-14. plaća
- plaćen boravak

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).