Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Knjigovođa (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Split

Application deadline:

  • PALLIUM d.o.o.

Job description

PALLIUM d.o.o. za knjigovodstvene i računovodstvene usluge i trgovinu je utemeljen 2007. godine i uspješno vodi financije, knjigovodstvo i računovodstvo nizu poduzeća i obrtnika.

Opis posla:
- rad u knjigovodstvenom servisu
- obavljanje računovodstvenih poslova za tvrtke i obrte
- knjiženje URA, IRA, bankovnih izvoda
- evidencija i usklada kupaca i dobavljača
- priprema i knjiženje obračuna PDV-a
- prijave,odjave zaposlenika
- obračun plaće
- drugi poslovi vezani uz računovodstvo i poreze

Uvjeti:
- SSS/VPS
- 1-3 godine radnog isksutva
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Prednost:
- rad u knjigovodstvenom servisu minimalno 2 godine
- poznavanje rada u knjigovodstvenom programu KIS 4 WIN Micronic
- pouzdanost, ažurnost, odgovornost
- sposobnost prilagođavanja timskom radu
- otvorenost prema novim znanjima

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- dodatna edukacija
- ugodno radno okruženje
- mogućnost usavršavanja, daljnjeg profesionalnog razvoja i napredovanja
- mogućnost povremenog rada od kuće

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).