Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Asistent uprave (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • A plus IZGRADNJA društvo s ograničenom odgovornošću za građenje i usluge

Job description

Na inicijativu gospodina inženjera građevine Dražena Šimunec da pokrene tvrtku za rušenja, iskope, niskogradnju, gradnju i specijalne građevinske radove nastaje “A plus izgradnja“ u kojoj se okupila ozbiljna ekipa iskusnih inženjera, strojara, vozača, građevinskih majstora i vrijednih radnika koja ostvaruje izuzetne uspjehe u projektima koje preuzima.

A plus izgradnja je profesionalna građevinska tvrtka koja se bavi cijelim spektrom različitih djelatnosti vezanih uz građevinu (rušenje, obnovu, uređenje okoliša, sanacije, izgradnjom…).

U posljednjih nekoliko godina radili smo na različitim projektima poput izgradnje stambenih objekata na području Samobora, uređivanje okoliša i asfaltiranje kod Zagrebačkog mamuta, ojačali temelje i zidova protiv potresa na Prvoj ekonomskoj školi u Zagrebu, uređenje okoliša za tvrku Infobip…

Opis posla:
- vođenje poslovanja i organizacija rada ureda uprave- izvršavanje administrativnih i uredskih poslova te opća koordinacija rada ureda i administracije
- administrativni i korespondentni poslovi (telefon, e-mail, pošta)
- primanje stranaka, ugošćavanje i pružanje podrške svim posjetiteljima ureda i tvrtke
- primanje i preusmjeravanje telefonskih poziva, vodi brigu i odgovara za centralni info e-mail tvrtke, zaprima i preusmjerava sve poruke
- zaprimanje i slanje ulazno/izlazne pošte i druge dokumentacije, urudžbiranje, distribucija službama unutar društva
- organizacija i planiranje službenih putovanja, vođenje i obračun putnih naloga za tvrtku
- poslovi asistenta i poslovnog tajnika uprave društva naročito u segmentu komercijalno-financijskog poslovanja u procesu nuđenja i ugovaranja poslova i provedbi projekata
- koordinacija i vođenje centralno administrativne evidencije primljenih upita i narudžbi, poslanih ponuda kupcima (investitorima), zaključenih ugovora
- neposredno sudjelovanje u projektima, otvara radne naloge, ažurira podatke, brine za centralno arhiviranje ugovorne i provedbene dokumentacije o projektima
- vođenje centralno evidenciju za sve komercijalne ugovore koje društvo zaključuje i odgovara za njihovo pohranjivanje
- izvršavanje ostalih zadataka prema nalogu nadređenog

Naš idealni kandidat zadovoljava sljedeće uvjete:
- SSS/VŠS/VSS ekonomskog, pravnog ili tehničkog smjera
- ima minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- odlično vladanje programskim paketom MS Office (Word, Excel, Power Point)
- u radu iskazuje točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost
- izražava pro aktivnost, spremnost za interdisciplinarni rad, energičnost u
poslu
- samostalno i samoinicijativno pristupa zadacima i izazovima
- sposobnost da obavlja zadatke u vremenski ograničenim okvirima
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- rad u dinamičnoj, uspješnoj i poticajnoj radnoj okolini
- model radnog odnosa: probni rok, ugovor na određeno ili ugovor na neodređeno
- dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
- stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja
- redovita primanja

Molimo da nam dostavite svoje životopise putem linka za prijavu.

Other

Categories:

Administration

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).